Serie oppsett U17 våren 2017

Dato Dag Kl Bane Hjemmelag Bortelag
22.apr L 14.00 Kongsvinger Kongsvinger Fortress Oslo Vikings
22.apr L TBA Lade Nidaros Domers Haugesund Hurricanes
22.apr L 14.00 Lura Stadion Lura Bulls Drammen Warriors
23.apr S 12.00 Frogner Lillestrøm Starfighters Kristiansand Gladiators
29.apr L 14.00 Frogner Vålerenga Trolls Lura Bulls
30.apr S 14.00 Bøn Eidsvoll 1814's Kongsvinger Fortress
01.mai M 13:30 Frogner Oslo Vikings Drammen Warriors
01.mai M 14.00 Vigernesjordet Tønsberg Raiders Lillestrøm Starfighters
06.mai L 14.00 Gymnasbanen Haugesund Hurricanes Oslo Vikings
06.mai L 14.00 Bergskog Drammen Warriors Nidaros Domers
06.mai L TBA Lura Stadion Lura Bulls Lillestrøm Starfighters
06.mai L 12.00 Gamle Idrett Tønsberg Raiders Åsane Seahawks
13.mai L 14.00 Bøn Eidsvoll 1814's Haugesund Hurricanes
13.mai L 14.00 Lade Nidaros Domers Kongsvinger Fortress
14.mai S 14.00 Rollan Åsane Seahawks Lura Bulls
14.mai S 14.00 Gamle Idrett Tønsberg Raiders Kristiansand Gladiators
20.mai L 14.00 Frogner Oslo Vikings Nidaros Domers
20.mai L 14.00 Karuss Kristiansand Gladiators Vålerenga Trolls
20.mai L TBA Rollan Åsane Seahawks Lillestrøm Starfighters
21.mai S 12.00 Gamle Idrett Tønsberg Raiders Eidsvoll 1814's
27.mai L 14.00 Kongsvinger Kongsvinger Fortress Haugesund Hurricanes
27.mai L 14.00 Lura Stadion Lura Bulls Tønsberg Raiders
28.mai S 14.00 Bergskog Drammen Warriors Eidsvoll 1814's
28.mai S 14.00 Hareløkka Vålerenga Trolls Lillestrøm Starfighters
03.jun L 14.00 Lade Nidaros Domers Eidsvoll 1814's
03.jun L 14.00 Karuss Kristiansand Gladiators Lura Bulls
04.jun S 14.00 Rollan Åsane Seahawks Vålerenga Trolls
05.jun M 14.00 Bergskog Drammen Warriors Kongsvinger Fortress
10.jun L 14.00 Gymnasbanen Haugesund Hurricanes Drammen Warriors
10.jun L 12.00 Hareløkka Vålerenga Trolls Tønsberg Raiders
10.jun L 14.00 Karuss Kristiansand Gladiators Åsane Seahawks
11.jun S 14.00 Bøn Eidsvoll 1814's Oslo Vikings
17.jun L 14.00 Kongsvinger Kongsvinger Fortress Kristiansand Gladiators
17.jun L 14.00 Vigernesjordet Lillestrøm Starfighters Nidaros Domers
18.jun S 14.00 Gymnasbanen Haugesund Hurricanes Åsane Seahawks
18.jun S 14.00 Frogner Oslo Vikings Vålerenga Trolls
24.jun L 14.00 TBA #1 Rød #2 Hvit
24.jun L 14.00 TBA #1 Hvit #2 Rød
01.jul L 13.00 Frogner Bronsefinale NM
01.jul L 16.00 Frogner Finale NM

Hovedsponsor:

                                                                                             

Ett klikk og støtt oss!

 

Følg oss på facebook!

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift